لیفت صورت

لیفت صورت

خصایص و ویژگی خاصی درهرفردی وجود دارد اما فرم وشکل وتناسب صورت نشانه ای شخصیت آن فرد است، که باید مراقب حالت صورت خود باشد. هیچ کس دوست ندارد، صورتی خسته وپژمرده ونگران داشته باشد اما متاسفانه فرد تا ابد جوان وشاداب وزیبا نخواهد ماند.امروزه لیفت صورت ازاهمیت بالایی بین زنان وحتی مردان پیدا کرده است.با افزایش سن چین و چروک درزیرخط فک و زیرچشم ها یا کل صورت ایجاد می شود، وپوست استحکام خود را از دست می دهد. خوشبختانه با جراحی لیفت صورت یا انجام فعالیت ورزشی واستعمال ماسک ها دارویی یا گیاهی اقدام به برطرف کردن آن کرده ایم.

ورزش ها:

اولا: ورزش هایی که برای صورت انجام می دهید زیاد وقت گیر نیست، اما با انجام همیشگی آن می توانید به نتایج قابل مطلوب ورضایت بخشی برسید.

ابتدا دهان و چشمان به مدت 20 ثانیه تا جایی که ممکن است بازکنید، بطوری که وحشت زده هستید.این روش رابرای دودقیقه پی درپی انجام دهید.

لب های خود رابه مدت 20 ثانیه به جلو بکشید، به گونه ای که می خواهید چیزی رابا لب هایتان لمس کنید.

دهان خود را بسته وبه دندان های خود فشاربیاورید، آنگاه عضلات گردن راسفت کنیدوصورت خودرابه سمت بالا ببرید، این ورزش را4 بارکند و8 بارتند انجام دهید.

عمل لیفت صورت

در صورتی که با انجام این راهکارها به نتیجه مطلوب نرسیدید، لیفت صورت که امروزه در همه جا گسترش پیداکرده است را انجام دهید. لیفت صورت با نام علمی face Lift برای رهایی ازچین وچروک صورت ورسیدن به صورتی زیبا همراه با اعتماد به نفس بالا است. برای رفع افتادگی بافت‌های این عمل را انجام می دهند. در بعضی از موارد لیفت صورت فقط با ایجاد بریدگی‌هایی در قسمت جلوی گوش‌ها انجام می‌شود. در حالی که در بعضی دیگر تنها یک بریدگی کوچک در زیر چانه ایجاد می کنند. بیمار 10 تا ۱۴ روز بعد از عمل می‌تواند به زندگی عادی خود برگردد و فعالیت‌های روزمره خود را از سر بگیرد.

انواع لیفت صورت

لیفت صورت بدون نیاز به جراحی و با استفاده از نخ.

لیفت صورت با جراحی که به جوانسازی وزیبایی صورت اقدام می کند.(امروزه از لحاظ علمی به پیشرفت زیادی در زمینه لیفت صورت در شیراز رسیده ایم که قابل اطمینان است).

چه کسانی لیفت صورت انجام می دهند:

کسانی که بیماری یا  مشکلی نداشته باشند.

کسانی که دچار افسردگی حاد یا بیماری روانی نیستند.

از مردان ویا زنانی که سن 18 تا به بالا دارند، و بیماری خاصی ندارند کاندید مناسبی برای این جراحی می باشند.

لیپوماتیک در شیراز

لیفت سینه در شیراز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + 12 =